piątek, 5 grudnia 2014

5 grudnia ...

Ten post miał być zupełnie innej treści ale nie chciałam go pisać kiedy indziej tylko właśnie dziś a dlaczego zapytacie?
Bo właśnie dziś powstał jedyny w swoim rodzaju sklep z dobrem.
Pochłonięta porannym wywiadem z Szymonem Hołownia w DDtvn, w którym poinformował o kolejnym swoim dziecku powstałym tworze współczesności sklepie on-line w którym to może każdy z nas o każdej porze dnia nocy kupić dobro.
Łzy napełniły moje oczy z przejęciem próbowałam wejść na stronę serwisu udało mi się to po dobrej godzinie świadczyć jedynie może o tym jak wiele z nas pewnie odwiedzało to miejsce.

Nie działam w żaden sposób komercyjny piszę z serca by wiele/wielu z nas na chwilę właśnie przed świętami spojrzeli trochę w innym kierunku.
Ja właśnie tak pomyślałam wiem, że do tej pory pomimo ogromnego pokładu wrażliwości wmawiałam sobie, że nie mogę pomóc wszystkich choć naprawdę wiele razy tak właśnie robiłam.
Pomagałam, wspierałam jak potrafiłam biorąc udział w licytacjach charytatywnych, przekazując pracę swoich rąk innym potrzebującym. Mój wypadek przewartościował moje życie zmieniła się wrażliwość spojrzenie na świat poddanie się obojętności ale dziś znów widzę to światełko.
I Was zachęcam bo dlaczego nie !

treść zaczerpnięta z serwisu sklepu z dobrem: 
Dobro jeszcze nigdy nie było tak blisko w zasięgu ręki! Zrób z nami coś dobrego! Wejdź do naszego sklepu z dobrem i przekonaj się sam jakie to proste. 
Inwestycja w Dobro zawsze się opłaca. Ty przyczyniasz się do tego, żeby nasi podopieczni dostali od życia „coś dobrego”, my zadbaliśmy o to, abyś i Ty dostał „coś dobrego” z tej okazji. Robiąc zakupy możesz wziąć udział w losowaniu niezwykłych nagród, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Tobie. 
Każdy Twój zakup w naszym sklepie to jedna szansa więcej na wygraną!

 A Ci z Was co są na facebook-u to może polubią  ... https://www.facebook.com/dobrafabrykadziś było z myślą o prezentach
 dziękuję, że zaglądacie i pozostawiacie wspaniałe komentarze 
no i zapraszam na jutro

2 komentarze:

  1. Pięknie to wszystko opisałaś...
    Miłego weekendu :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uważam , że to co robi Szymon jest po prostu wspaniałe , a najlepsze w tym jest to że potrafi do Siebie swoich pomysłow wynalazków :) przekonać tylu ludzi , ótwieramy przez Niego swoje serducha :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń